HABERLER

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi "Sosyal Hizmetler Yazılımı" Projemiz Başladı.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’nın yürüttüğü hizmetleri tek bir yazılım platformunda toplayarak; hızlı, verimli ve stabil şekilde işlerin yönetilmesi ve raporlamaların yapılmasını sağlayacak olan Sosyal Doku yazılımı projemiz 5 adet ana modül (Sosyal Yardım,Annelere Süt ve Hoş geldin Bebek, Beyaz Kalpler, Engelli ve Yaşlılar, Barınma ve Konaklama) ve 6 adet yardımcı modülden (Kişi, Stok, Yönetim, Kart, Raporlar, Saha) oluşmaktadır.

"Meteorolojik Veri Sunum Yazılımı" Tamamlandı

21/11/2016

Mebitech kendi geliştirdiği teknolojiyi; Dropwizard altyapısına sahip Java yazılım dili tabanlı açık kaynak kodlu “Robe” framework kullanarak "Meteorolojik Veri Sunum Yazılımı"nı geliştirdi ve Meteoroloji Genel Müdürlüğüne teslim etti.

"TOBB Meclis Bilgi Sistemi" Yazılımı Tamamlandı

21/11/2016

Türkiye Sektör Meclislerinin Kuruluş, Görev ve Çalışma Yönetmeliği çerçevesinde faaliyetlerini sürdüren, Türkiye sektör meclis üyelerinin takibi, iletişiminin sağlanması, bilgi ve belge paylaşımı, toplantılarının takibi, bu bilgilerin derlenerek rapor ve listelerinin oluşturulması işlemlerini elektronik ortamda gerçekleştirecek web tabanlı bir yazılım platformu geliştirildi.

"Zabıta Bilgi Sistemi ve Mobil Takip Yazılımı" Geliştirildi ve Tamamlandı

21/11/2016

Konya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı için özel geliştirilen bu web tabanlı bilgi sistemi ve mobil takip yazılımı, Zabıta bünyesinde gerçekleştirilen işlemler esas alınarak Android cihazlarda üretilen veri ve elektronik dokümanların belirli bir hiyerarşi doğrultusunda İdare tarafında web arayüzü ile de görüntüleme, sevk, idare ve raporlama işinin yapılabilmesini sağlıyor.

İSTİB Online Ticaret Platformu Portalı Geliştirildi

21/11/2016

İstanbul Ticaret Borsası’nın ürün alım satım işlemlerinin günlük hayattaki yapısıyla birebir olarak teknolojik ortama aktarılması işidir. Bilinen e-Ticaret web sitelerinin birebir aynı yapısına sahip olup buna ek olarak İstanbul Ticaret Borsası’nın işleyişi dikkate alınarak özelleştirilmiştir.

Gebze Belediyesi Yönetim Bilgi Yazılımları Dönüşüm ve Entegrasyon Projemiz Devam Ediyor..

21/11/2016

Gebze Belediyesi'nin yasal olarak yürütmekle sorumlu olduğu bütün hizmetleri kesintisiz, hızlı ve verimli olarak yapabilmesi için gerekli yazılımlar geliştirildi ve mobil cihazlar ile kullanılabilir hale getirildi. Bu sayede Gebze Belediyesi'nin kaliteli ve hızlı hizmet sunmasına olanak sağlandı, vatandaşların istek ve şikayetlerine en kısa sürede hizmet sunulması sağlandı, hızlı denetim sayesinde belediyenin gelir kayıpları ortadan kaldırıldı.

E-Defter, IT Danışmanlık, Hukuk Otomasyon Yazılımı, BIS, İş Zekası Süreç Yönetim Sistemi, İSG, Dijital Arşiv yazılım projelerimiz devam ediyor.

21/11/2016

Aras Elektrik Dağıtım A.Ş. bünyesinde yer alan tüm departmanları ve yaptıkları işlerin ilgili alanlarında birbirleriyle entegre olmalarını sağlayan yapı kuruldu. Bu sayede tek merkezden yönetim ve tam kontrol edilebilir bir yapı elde edildi. Ayrıca kurumun tüm kağıt ve doküman arşivi de Mebitech Dijital Arşiv Yazılımı ve Dijital Arşiv Personeli Hizmeti sayesinde dijital ortama aktarıldı. Kurumun abone alacaklarını takip eden ve gerekli işlemleri yapmalarına olanak sağlayan Hukuk Otomasyon Yazılımı kurumun işlerini kolaylaştırmayı amaçlamaktadır.

ARAS Elektrik Perakende Satış A.Ş'ye Yaptığımız Projelerimiz Devam Ediyor.

21/11/2016

Aras Elektrik Perakende Satış A.Ş. bünyesinde yer alan tüm departmanları ve yaptıkları işlerin ilgili alanlarında birbirleriyle entegre olmalarını sağlayan yapı kuruldu. Bu sayede tek merkezden yönetim ve tam kontrol edilebilir bir yapı elde edildi.

Maliyet Muhasebesi Yazılımı Otomasyon Sistemi, Doküman Arşiv Sistemi, Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) Projelerimiz Devam Ediyor...

21/11/2016

Java Geliştirme Platformu, Maliyet Muhasebesi Yazılımı Otomasyon Sistemi, Doküman Arşiv Sistemi, Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) Sistemi Yazılımı Geliştirme projelerimiz devam ediyor.

Würth Industries Services e-Dönüşüm'de Mebitech'i Tercih Etti.

21/11/2016

Würth Industries Services e-Fatura, e-Arşiv Fatura ve e-Defter hizmetlerinde Mebitech A.Ş.'nin sistemlerini kullanmayı tercih etti. Tıpkı kardeş firmaları Würth Sanayi gibi Würth Endüstri de e-Dönüşümde yoluna 2017 itibariyle Mebitech ile devam edecek.