KURUMSAL

Hakkımızda

Mebitech Bilişim

Türkiye’nin yerli sermayeli genç, dinamik ve bilgi teknolojileri yazılım şirketi olan Mebitech Bilişim 2012 yılında iş dünyasının köklü şirketi Ersan Grup bünyesinde kurulmuştur. Kuruluş aşamasında; 30 yıllık tecrübesi bulunan Seeburger firması ile yapılan temsilcilik anlaşmasının kapsamında, kurumların iş süreçlerinin dijitalleşmesi alanındaki tecrübeleri yön haritası olarak belirlemiştir.

Kurulduğu günden bu yana 70 kişilik mühendis kadrosu ile birlikte sektördeki konumunu sürdüren Mebitech Bilişim, geliştirdiği yeni teknolojiler ve uygulamalarıyla kısa zamanda sektöre yön veren firmalar arasında yerini almıştır.

Şirketlerin dijital dönüşümünde önemli bir yere sahip olan Mebitech Bilişim; teknolojide açık kaynak kullanımını yaygınlaştırma odağıyla, yeni ürün/çözüm/hizmetler ile pazarı şekillendirmeye devam etmesi, BT alanında hizmet ve çözüm sağlayıcısı olma iddiasındadır; her geçen gün Türkiye’nin değişim ve dönüşümüne, rekabet gücüne büyük katkı yapan ve paydaşlarıyla Avrupa ve yakın coğrafyada teknoloji katmanında hizmet veren öncü bir kuruluş olmayı hedeflemektedir.

Günümüzde; Yenilik ve Ar-Ge, rekabetin sürdürebilirliği için önemli bir ikili haline gelmiştir. Bu bağlamda uzman mühendis kadrosu ile Ülkemize avantaj ve katkı sağlayan çözümler üreten Mebitech Bilişim, Ar-Ge projeleri ile de yazılım sektöründe boy göstermektedir.

TÜRKONFED ve Londra Borsası iş birliği ile yapılan ''Türkiye'nin Yükselen Liderleri'' adındaki araştırmada ilham veren 69 bilişim firması arasında ikinci sırada yer alan Mebitech Bilişim, Türkiye’de ise Bilişim 500 şirketler sıralamasında en hızlı büyüyen 10 şirket arasında yerini almıştır.